„Let's talk“ o cirkulární ekonomice, alternativních palivech a odpovědné výrobě.

„Let's talk“ o šetrném využití surovin, pokročilých technologiích a uhlíkové neutralitě.

„Let's talk“ o nekonečném množství souvislostí: 1 moderátor, 5 témat, 22 expertů.

„Let's talk about it“ je tím nejlepším místem pro dialog o udržitelné budoucnosti.

Pořad ´Let´s Talk About It´ považuji za společensky velice přínosný projekt. Pro záchranu životního prostředí a tudíž i lidí a zvířat na této planetě je zapotřebí primárně dialog a osvěta. Je nutné diskutovat s odborníky a zprostředkovat tyto dialogy pro co nejširší možnou skupinu obyvatel. Toto přesně LTAI dělá, a dělá to skvěle. Navíc díky volbě angličtiny jsou všechna videa dostupná pro velkou část obyvatel naší planety. 
PhDr. Lukáš Sedláček, M. Phil.
zakladatel a výkonný ředitel ELAI
Krize s plasty se nevyřeší sama od sebe. Proto velmi vítám možnost o tématech mluvit a informovat díky Let's Talk About It. Je skvělé sdružovat firmy, experty a mluvit o těch nejlepších příkladech praxe jak z ČR, tak ze zahraničí. Sám jsem měl tu čest diskutovat o obecných přínosech cirkulární ekonomiky, i o tom, jak jsme se tohoto úkolu zhostili v Praze. Díky za profesionální přístup a budu se těšit na další inspirativní rozhovory.
Vojtěch Vosecký
odborník na cirkulární ekonomiku
Žijeme ve stále globalizovanější a propojenější společnosti. Problémy ostatních jsou dnes problémy nás všech. Rostoucí populace se stoupajícími nároky na omezené zdroje má na svědomí mnoho moderních výzev, kterým musíme pomocí vědeckých, technologických i byznysových inovací čelit. Tyto globální potřeby vyvíjejí tlak na naše zdroje, způsobují problémy s odpadem a nabízí nové příležitosti pro ty, kteří jsou připraveni.
V pořadu LTAI se snažíme najít pravdu. Může se to zdát jako samozřejmost, ale v dnešním světě, kde jsme ovládáni internetem a zahlcováni neustálým tokem informací a protichůdných názorů z mnoha zdrojů, je čím dál složitější pravdu nalézt a dosáhnout našeho cíle. Jak tedy získáme skutečný přehled aktuální situace, abychom se mohli dopracovat k rozumným řešením výzev, kterým čelíme?... Let’s talk about it!
Michael Londesborough
moderátor pořadu LTAI

Chybí vám nějaké téma?

Zapomněli jsme na nějaké téma, které v diskuzi nesmí chybět? Napište nám jaké, abychom to mohli napravit. Váš názor nás zajímá. Nechte se slyšet.
Chcete mít jistotu, že nepřijdete o žádný nový příspěvek?
Přihlaste se k odběru novinek.
Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.